Publiczne Gimnazjum w Lubrzy

Harmonogram

Jesteś młody, ambitny i masz wiele fajnych pomysłów. A tu po tygodniu ciężkiej nauki nadchodzi kolejna nuda sobota? Ileż można siedzieć przed kompem. Nudzisz się? Weź rówieśników i przyjdź na pozalekcyjne zajęcia, gdyż od 2 września 2013r. ruszył projekt dedykowany dla młodzieży szkół gimnazjalnych ?Bezpieczna i przyjazna szkoła?. Spotkania, zajęcia i warsztaty odbywać będą się w soboty godz.: 9:00 ? 13:00 w:

05.10.2013

26.10.2013

09.11.2013

23.11.2013

07.12.2013

 

Myślisz, że to nie dla Ciebie? To sam się przekonaj. Jak nie spróbujesz to nie poczujesz!!

A co jeśli:

- lubisz przesiadywać na komputerze i przechodzić następne levele spotkaj się z mistrzami gier RPG, oraz gier terenowych.

 

- rajcuje cię malowanie sprayami weź udział w warsztatach graffiti.

- chcesz przeżyć przygodę, którą widziałeś jedynie w fikcyjnym świecie w swoich wyobrażeniach podczas sesji RPG czy na ekranie w formie gry komputerowej, pozwolimy Ci przeżyć wszystko to i jeszcze znacznie więcej na żywo. Na własnej skórze. Uczynimy z CIEBIE BOHATERA! Wystarczy, że przyjedziesz na larpa.

- lubisz muzykę, a może interesujesz się plastyką. Masz inny styl inne idee. Weź udział w wydarzeniu muzycznym, plastycznym czy aktorskim.

- grasz na bębnach- to rozwijają swoje pasje przyjdź na warsztaty bębniarskie.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Pochwal się tym co najlepiej Ci wychodzi.

 

Po więcej informacji sięgnij pod nr tel. 77 436 47 00

 

Od 2 września 2013r. ruszył projekt dedykowany dla młodzieży szkół gimnazjalnych ?Bezpieczna i przyjazna szkoła?. Głównym zadaniem projektu jest rozwój waszych pasji poprzez zorganizowanie szeregu zajęć w tym czasu wolnego. Zadbamy o Wasze bezpieczeństwo poprzez realizację inicjatyw młodzieżowych nakierowanych na promowanie zdrowego stylu życiu, przeciwdziałanie uzależnieniom chemicznym i behawioralnym oraz promowanie bezpieczeństwa w sieci, modelowanie pozytywnych wzorów aktywnego spędzania czasu wolnego, przeciwdziałanie cyber przemocy, uzależnieniom chemicznym ( alkohol, tytoń, narkotyki) i behawioralnym (komputer, internet, zakupy on- line).

Gimnazjaliści nie siedźcie dłużej w domu i wykorzystajcie czas wolny na spędzenie go ze swoimi rówieśnikami możecie skorzystać z szerokiego wachlarzu zajęć pozalekcyjnych, które pokarzą Wam jak można spędzić z rówieśnikami w czas wolny i dobrze się przy tym bawiąc. Oferujemy m.in.

- BEZPIECZEŃSTWO ON-LINE ? wspólny wyjazd na konwent Fantasy , spotkanie autorskie z mistrzami gry RPG, gry terenowe, larpy.

- TRZEŹWOŚĆ JEST WARTOŚCIĄ ? zajęcia alternatywne obejmujące rozwój pasji w tym warsztaty graffiti, bębniarskie, fireschow, tolerancji, rękodzielnicze, liderskie.

- SZLACHETNE ZDROWIE ? warsztaty eko postawy, profilaktyki HIV/AIDS , dogoterapii,

- KAMPANIA M@RCHEWKOWE POLE ? apel, happening, gra terenowa, konkurs na wiersz o tematyce zdrowia

- PIKNIK RODZINNY - promocja zdrowego stylu życiu, organizacja stoisk promocyjnych, gier terenowych- ulicznych, eventów : w tym muzycznego, plastycznego, aktorskiego, fire- show, rozgrywek sportowych. Dla matek, córek i babć zorganizowane zostaną warsztaty profilaktyki raka piersi, odbędą się też konsultacje z terapeutami, psychologiem, dietetykiem, dogoterapeutą oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy.

-BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA ? ( wsparcie dla nauczycieli i pracowników szkoły) superwizja procesu edukacyjno- profilaktycznego, coaching wychowawczy zabezpieczający przed wypaleniem zawodowym.

Stowarzyszenie Aktywnej Pomocy Rodzinie ?Alternatywa? Gorąco zaprasza młodzież Publicznego Gimnazjum w Lubrzy do wzięcia udziały w zajęciach pozalekcyjnych, które odbywać się będą w soboty od godz. 9:00 - 13:00 w następujących dniach:

- 05. 10. 2013

- 26. 10 .2013

- 09. 11. 2013

- 23. 11. 2013

- 07. 12. 2013

Copyright © 2017 sapra. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.